upozornenibrv

Hnízdo zdraví s.r.o. je zdravotnické zařízení a nezavírá své dveře.
 
Poskytujeme i nadále služby. Pro klienty a pacienty psychoterapie mimo klasických terapeutických setkání, nabízíme formu on - line terapie.
 
Při kontaktu s naší recepcí tuto formu konzultujte a bude-li Vám vyhovovat, zvolte si ji.
 
Rozumíme, že současná situace může znamenat zátěž a péče o sebe je aktuálně důležitý úkol. Rádi Vám pomůžeme.

Lékařské vyšetření a fyzioterapie vyžaduje osobní návštěvu.

 

 

Ájurvédská olejová masáž

Ájurvédská olejová masáž je indická masáž používaná již několik tisíc let k harmonizaci těla, duše a mysli. Masáž zklidňuje mysl a umožňuje vstup do hluboké relaxace, podněcuje čistící a samoobnovovací mechanismy organizmu, regeneruje a omlazuje. Celé tělo masírovaného je pomalu natíráno teplým olejem.

Používáme vysoce kvalitní přírodní rostlinné oleje, výběr oleje je individuální podle typu konstituce a momentálních potřeb.

Po masáži si dopřejte ještě půl hodinku relaxace v příjemné atmosféře s hudbou, vůní, pohodou nebo bylinným ájurvédským čajem. Po masáži se nedoporučuje jíst, vhodné je pít čistou neperlivou vodu. Odlehčení stravy v následující dny pak podpoří zahájené procesy, které vyvolala ajurvédská olejová masáž. Masáž je velmi vhodná pro lidi trpící nespavostí.

Celotělová ájurvédská olejová masáž je velmi silnou masážní a relaxační technikou spojenou s hlubokými prožitky a emocemi. Můžete využít i jednodušší ájurvédské masáže poloviny těla.